Akdeniz Üniversitesi

LOGO ÜST

Animasyonu görebilmeniz için flash player kurulu olmalıdır.

 

Sevgili  Öğrenciler,

süleyman uyar2Meslek Yüksekokulumuzda verilen ön lisans eğitiminin temel hedefi, siz gençleri, çalışma hayatının gerekleri ve çağın koşullarına uygun donanımla mezun edebilmektir. Bu bağlamda okulumuzun temel amacı, geleceğe umutla bakan, çevresine ve ülkesine yararlı olma ideali taşıyan gençleri sorumluluk duygusu ve etik değerlere bağlı, bilgili, bilgi teknolojileriyle donanmış, çalıştığı iş yerinde farklılık yaratabilen meslek elemanı olarak yetiştirmektir. 

Öğrencilerimize meslekleriyle ilgili alanlarda bilgi birikimi yanında, analitik düşünme yeteneği, en az bir yabancı dil, güçlü bir iletişim becerisi ve teknoloji okuryazarlığı özellikleri kazandırılmaktadır. Eğitim ve öğretimin önemli bir parçası olan staj uygulamaları ile öğrenciler iş hayatına daha iyi bir şekilde hazırlanmaktadırlar. Ayrıca okulumuz, uluslararası değişim programlarını başarıyla yürütmektedir.

Sizlere bu nitelikleri kazandırmak amacıyla seçkin bir akademik öğretim kadrosu ile hizmet sunulmaktadır. Okulumuz, modern derslikleri, geniş sosyal yaşam alanları, yüksek donanımlı ve internete bağlı modern bilgisayar laboratuarı, sektörel deneyimleri güçlü öğretim kadrosuyla rahat ve konforlu bir ortamda eğitim öğretim faaliyetlerini sürdürmektedir.

İş hayatının getireceği yoğun rekabet ortamında başarılı olmayı isteyen öğrencilerimize çok çalışmalarını tavsiye eder, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi mezunu olmanın hayatlarında yaratacağı farkla  sağlık, başarı ve mutluluk dilerim. Unutmayınız hayatınızda hiç başarısızlık yok ise hiç risk almıyorsunuz demektir. 

MÜDÜR
Prof.Dr. Süleyman UYAR

Sayfa Özeti: Altso MYO

Sayfa Açıklaması: Altso Meslek Yüksekokulu Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi

Anahtar Kelimeler: